Grupuri mici

Te invităm să îți găsești grupul potrivit și să te înscrii.

Pentru că locurile sunt limitate, te rugăm să te înscri într-un singur grup.

Grupuri Dezvoltare

Freedom (Femei)


Lideri: Adina Popuțe + Ioana Galea + Cristina Gligor
Întâlnire: Luni - 18:30
Video Prezentare

Freedom (Fete)


Lideri: Delia Doboș + Melisa Tipei
Întâlnire: Marți - 18:00
Video Prezentare

Freedom (Bărbați)


Lideri: Dacian Tuda + Cristi Pitaș
Întâlnire: Luni - 19:00
Video Prezentare

Freedom (Online)


Lideri: Paul și Julia Borlovan
Întâlnire: Luni - 19:00
Video Prezentare

Apropierea de Dumnezeu (Tineret Mixt)


Lideri: Brandon și Ligia Blaga + Sara Mureșan
Întâlnire: Marti - 18:00
Video Prezentare

Personalitatea și puterea Duhului Sfânt (Tineret Mixt)


Lideri: Ovi și Stefania Butar + Ana Hanciuta + Ruben Tipei
Întâlnire: Marți - 19:00
Video Prezentare

Arta căsniciei (Familii)


Lideri: Cristi și Coni Șulea
Întâlnire: Luni - 19:00
Video Prezentare

Arta căsniciei (Femei)


Lideri: Lavinia Borlovan + Larisa Timiș
Întâlnire: Miercuri - 19:00
Video Prezentare

Arta căsniciei (Bărbați)


Lideri: Adi Stoica + Fărău Darius
Întâlnire: Vineri - 19:00
Video Prezentare

Apropierea de Dumnezeu (Femei)


Lideri: Claudia Drăgan + Loredana Fărău + Roxana Vieru
Întâlnire: Vineri - 18:00
Video Prezentare

Apropierea de Dumnezeu (Bărbați)


Lideri: Aurelian Borlovan + Marinel Măguran
Întâlnire: Marți - 19:30
Video Prezentare

Apropierea de Dumnezeu (Famili)


Lideri: Zoli Pelle + Corina Pelle
Întâlnire: Marți - 19:00
Video Prezentare

Personalitatea și puterea Duhului Sfant (Seniori)


Lideri: George și Octavia Iuga + Familia Orgoan
Întâlnire: Duminică - 18:00
Video Prezentare

Bine sau Dumnezeiesc (Femei)


Lideri: Sorina Moloci + Alina Varga + Laura Botaș
Întâlnire: Miercuri - 19:00
Video Prezentare

Bine sau Dumnezeiesc (Bărbații)


Lideri: Marius Gligor + Emil Becheș + Roberto Parita
Întâlnire: Marți - 19:00
Video Prezentare

Bine sau Dumnezeiesc (Grup de mijlocire)


Lideri: Iulian Suingiu + Daniel Bokor
Întâlnire: Marți - 19:00
Video Prezentare

Arta de a fi părinte


Lideri: Stelian și Flore Coman
Întâlnire: Luni - 18:00
Video Prezentare

Primii pași în viața de familie 1


Lideri: Mitru și Ica Doboș
Întâlnire: Miercuri - 19:00
Video Prezentare

Primii pași în viața de familie 2


Lideri: Mihai și Haniella Motorca
Întâlnire: Luni - 19:00
Video Prezentare

Grupuri Pasiuni

Pasionați de teologie


Lideri: Denis Both + Luigi Igaș + Olimpia Preda
Întâlnire: Miercuri - 19:30
Video Prezentare

Pasionați de drumeție


Lideri: Vali Ranca + Dani Duca
Întâlnire: Sâmbătă
Video Prezentare

Volei


Lideri: Paul Botaș
Întâlnire: Miercuri - 21:00
Video Prezentare

Fotbal


Lideri: Cristi Pitaș
Întâlnire: Vineri - 21:00
Video Prezentare

Design Interior


Lideri: Eunicia Pavel + Anca Ferghete
Întâlnire: Marți - 18:00
Video Prezentare

Handmade


Lideri: Luana Galea + Sorina Moloci
Întâlnire: Vineri - 18:30
Video Prezentare

Fitness


Lideri: Ovi Pitaș + Cheverșan Edi + Lucian Pantea

Video Prezentare

Meditații engleză copii (3 grupe pe vârste)


Lideri: Gordanca Negruț
Întâlnire: Luni - 13:30-19:00
Video Prezentare